Fikret ORMAN: " Defans bloğunda değişiklik yapacağız "

Hollanda’daki Beşiktaşlı taraftarlar, 2015-2016 sezonunu zirvede tamamlayan takımlarının şampiyonluğunu düzenledikleri balo ile kutladı. Etkinliğe katılan Başkanımız Fikret Orman, sezonu değerlendirirken transfer planlaması hakkında da bilgi verdi.

Fikret ORMAN:
Fikret ORMAN:

 

Hollanda’daki Beşiktaşlı taraftarlarımız, 2015-2016 sezonunu zirvede tamamlayan takımımızın şampiyonluğunu düzenledikleri balo ile kutladı. Etkinliğe katılan Başkanımız Fikret Orman, sezonu değerlendirirken transfer planlaması hakkında da bilgi verdi.

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği’nin Nuland kentinde düzenlediği etkinliğe, Beşiktaşımızın Kulüp Başkanı Fikret Orman, yöneticilerimizden Erdal Torunoğulları, Hakan Özköse'nin yanı sıra Rotterdam Başkonsolosu Sadin Ayyıldız ve çok sayıda siyah-beyazlı taraftarlarımız katıldı.

Etkinlikte konuşan Fikret Orman, bu sezon oldukça zor günler geçirmelerine rağmen kendilerine hem yeni statlarını açma hem de şampiyonluğun nasip olduğunu söyledi.

Her şeyi Beşiktaşlıları mutlu etmek için yaptıklarını aktaran Orman, “Her zaman söylediğim gibi hiçbir şaibesi olmadan, şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanan bir kulübün başkanı olarak aranızda olmaktan büyük onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Allah’a hamdolsun Beşiktaş güneşli günler yaşıyor. Hocamızın soyadında olduğu gibi. Bu güneşli günlere devam etmek istiyoruz.” diye konuştu.

TRANSFER KONUSU
Programda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Orman, çok fazla sayıda oyuncu transfer etmeyi düşünmediklerini bildirdi.

Orman, bir soru üzerine ilgilendikleri Hollandalı oyuncuların yanı sıra başka futbolcular da olduğunu belirterek, “Çok fazla transfer yapmayacağız. Zaten Beşiktaş takımının bir iskeleti var. Özellikle defans bloğunda biraz değişiklik yapacağız. Marcelo'nun sözleşmesini uzatmak istiyoruz. Stoper mevkisine ve kanatlara oyuncular alacağız. Taraftara kalsa takımı tekrar gönderip yeniden alalım istiyorlar ama öyle değil. Bizim çok fazla transfere ihtiyacımız yok. Zaten öyle bir stratejimiz de yok.” değerlendirmesinde bulundu.

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aykut Torunoğulları ise Beşiktaş’ın şampiyonluğunun Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da siyah-beyazlı taraftarları gururlandırdığını kaydetti.

 


 

fikret orman beşiktaş hollanda beşiktaşlılar derneği
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar