Fikret Ormandan Aziz Yıldırım kararı

Fikret Orman Aziz Yıldırım hakkında açıklamalarda bulundu

Fikret Ormandan Aziz Yıldırım kararı
Fikret Ormandan Aziz Yıldırım kararı

Spor Toto Süper Lig'de 7 sezon sonra şampiyonluk sevinci yaşayan Siyah-Beyazlılar'a mutlu son için son haftalara kadar yarıştıkları Sarı-Lacivertliler'den sert sözler gelmişti.

Önceki gün Mali Kurul toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Beşiktaş 'stat yapıyorum' diye ağladı, ağladı ve her taraftan destek aldı. Bu sene kötü oynadık ama şampiyonluğu hakemler tayin etti. 9 Haziran'da federasyonun genel kurulunda konuşacağım. Bu sene her şeyi hakemler belirledi" sözlerini sarf ederek Siyah-Beyazlı yönetimi eleştirmişti.

Kurmayları bu sözleri iletti

Yıldırım'ın bu açıklamaları sırasında yurt dışındaki derneklerin şampiyonluk kutlamalarında bulunan Başkanımız Fikret Orman, dün yönetimdeki kurmayları aracılığıyla kendisine iletilen bu sözlere cevap vermeme kararı aldı.

Geçen sezon da özellikle Fenerbahçe'nin puan kaybettiği dönemlerde sık sık Beşiktaşımızı hedef gösteren açıklamalarda bulunan Yıldırım'a genel olarak tepkisiz kalan Başkanımız Orman, Beşiktaşlı idarecilerimizin cevap verilmesi yolundaki talebine karşılık olarak, "Gereksiz polemik yaratmaya karşıyım. Ben Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutluyorum" dediği öğrenildi.

"Ben bu üslupları bıraktım"

Daha önceden benzer bir durumda yaptığı açıklamada, "Kaale alınacak biri değil. Ben bu üslupları 15-16 yaşlarımda bıraktım" sözlerini kullanan Başkan'ın, yönetici dostlarından da Aziz Yıldırım'a cevap verilmemesini istediği bildirildi.


 

beşiktaş fikret orman
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar