Beşiktaşımızda 'Gönül' sayfası !..

Gökhan Gönül Beşiktaşımıza transfer oluyor. Fenerbahçe ile anlaşamayan Gökhan, siyah beyazlı kulübümüz ile yeniden görüştü. Milli oyuncunun Beşiktaşımıza transferi önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşabilir.

Beşiktaşımızda 'Gönül' sayfası !..
Beşiktaşımızda 'Gönül' sayfası !..

 

NTV SPOR KAYNAKLI HABERDE: Gökhan Gönül Beşiktaşımıza transfer oluyor. Fenerbahçe ile anlaşamayan Gökhan, siyah beyazlı kulüp ile yeniden görüştü. Milli oyuncunun Beşiktaşımıza transferi önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşabilir.

Beşiktaşımız Gökhan Gönül transferinde sona yaklaşıyor. Bir süredir milli futbolcuyu kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdüren siyah beyazlı yönetimimiz, transferde önemli aşama kaydetti.

Gökhan'ın Fenerbahçe ile anlaşamamasının ardından 31 yaşındaki oyuncunun menajeri ile yeniden temasa geçen siyah beyazlı yönetimimiz, 3 yıllık sözleşme konusunda prensip anlaşmasına vardı. Sarı lacivertli kulüp ile yeni mukavele imzalamadığı için serbest durumda olan Gökhan'a 1.8 milyon Euro imza parası verecek olan Beşiktaşımız, yıllık 1.7 milyon Euro da ücret ödeyecek.

İki taraf arasında ödeme planı ve diğer detayların görüşülmesinin ardında, en geç 1 hafta içinde transferin resmi olarak açıklanması sürpriz olmayacak.


 

beşiktaş transfer gökhan gönül
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar