11 futbolcumuza talip var !

Sezon öncesi transfer çalışmalarını yürüten Beşiktaşımızın yönetimi, bir yandan da futbolcularımıza gelen teklifleri değerlendiriyor. Sezonun sona ermesinden buyana siyah beyazlı takımımızın kadrosunda yer alan 11 oyuncu için yönetimin kapısı çalındı.

11 futbolcumuza talip var !
11 futbolcumuza talip var !

 

Sezon öncesi transfer çalışmalarını yürüten Beşiktaşımızın yönetimi, bir yandan da futbolcularımıza gelen teklifleri değerlendiriyor. Sezonun sona ermesinden buyana siyah beyazlı takımımızın kadrosunda yer alan 11 oyuncu için yönetimin kapısı çalındı.

Beşiktaşımızın yönetiminin sezon öncesi mesaisi yoğun bir şekilde devam ediyor. Öncelikle stoper ve bek pozisyonlarına transfer yapmak isteyen siyah beyazlılarımız, bir yandan da oyuncularına gelen tekliflere cevap veriyor.

Sezonun tamalanmasının ardından başta Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre, Atiba Hutchinson, Ricardo Quaresma ve Jose Sosa olmak üzere tam 11 oyuncu için farklı kulüpler talepde bulundu. Bu isimlerin dışında İspanya'ya dönmek isteyen Alexis Delgado ve geride kalan sezonda çok fazla şans bulamayan Tolgay Arslan ve Veli Kavlak farklı kulüplerin radarına takılan isimler oldu. Ayrıca Cenk Tosun, Olcay Şahan ve Dusco Tosic için de yönetime teklif geldi.

Bugüne kadar kulübe ulaşan talepler arasında yönetimin beklentilerini karşılayan rakamlara çıkılmadı. Futbolcularına gelen teklifleri değerlendirmeyi sürdürecek olan siyah beyazlı yönetimimiz, istediği ücretlere ulaşılması halinde futbolcuların takımdan ayrılmasına izin verecek.


 

beşiktaş transfer
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar