Beşiktaşımızın Şampiyonlar Ligi hazırlığı

Siyah-Beyazlılarımız, yeni sezon hazırlıklarına Şampiyonlar Ligi'ne göre yön verecek. Çok iyi transferlerin yanı sıra Avusturya kampında üst düzey Alman takımları ile maçlar yapılacak

Beşiktaşımızın Şampiyonlar Ligi hazırlığı
Beşiktaşımızın Şampiyonlar Ligi hazırlığı

 

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Beşiktaşımızda teknik direktörümüz Şenol Güneş hazırlıklarını da bu yönde yapıyor...
 

Özellikle sezon başı kamp döneminde oynanan hazırlık maçlarında rakip olarak zayıf takımları tercih eden deneyimli teknik adam, yeni sezon için bu kararından vazgeçti. Yönetimin Şampiyonlar Ligi düzeyinde bir takım kurma çabasının yanı sıra Güneş de sert ve dişli takımlarla yapılacak maçlarla takımını bu zorlu arenaya hazırlayacak.
 

Hazırlık döneminin ilk etabını İstanbul'daki 10 günlük kamp ile geçirecek olan Siyah-Beyazlılarımız, Avusturya kampı ile birlikte hazırlık maçlarına başlayacak. Şenol Güneş'in özellikle Alman takımları ile karşılaşmak istemesi üzerine yönetim dügmeye bastı. 

RAKİPLER BUNDESLİGA'DAN 
Alman takımlarını Avusturya'ya getiren bir organizasyon şirketi ile anlaşan Beşiktaşımız, böylece ilk adımı attı. Bu doğrultuda karakartal, Avusturya'da yapılacak 11 günlük kampta Bundesliga ekipleri ile 4 ya da 5 maç oynayacak. Karşılaşılacak rakipler arasında B.Leverkusen, W.Bremen, Hamburg ve Mainz gibi takımların olduğu kaydedildi. Atınç Nukan'ın formasını giydiği ve Bundesliga'ya yeni çıkan Leipzig ile de görüşmeler yapıldığı ifade edildi.
 

 

beşiktaş yeni sezon hazırlık kamp şenol güneş
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar