Bilicten üç oyuncumuza 76 milyon TL!

West Ham United, Slaven Bilic’in isteği doğrultusunda takımımızın 3 yıldızı Gökhan Töre, Atiba ve Jose Sosa için 18 milyon Pound’luk teklifte bulundu.

Bilicten üç oyuncumuza 76 milyon TL!
Bilicten üç oyuncumuza 76 milyon TL!

 

3 Beşiktaşlı'ya 76 milyon TL

 
West Ham United, Slaven Bilic’in isteği doğrultusunda Beşiktaşımızın 3 yıldızı Gökhan Töre, Atiba ve Jose Sosa için 18 milyon Pound’luk teklifte bulundu. Beşiktaşımız ise bu öneriye, 33 milyon Pound’luk istekle karşılık verdi.
 
Beşiktaşımızda görev yaptığı 2 sezonun ardından İngiltere Premier Lig ekibi West Ham United’la anlaşan Slaven Bilic, geçen hafta bir TV kanalına yaptığı açıklamada, “Gökhan Töre ve Atiba’yı kadromda görmek istiyorum. Ama takip ettiğim 1 kişi daha var” ifadelerini kullanmıştı.
İ
 
Beşiktaş 18'lik yıldız Soteldo'nun peşinde!
 
Hırvat teknik adamın, bu 2 futbolcuya ek olarak diğer hedefinin Beşiktaşımızın Arjantinli yıldızı Jose Sosa olduğu ortaya çıktı. Bu 3 futbolcunun West Ham’a transfer edilmesi için İngiliz ekibinden istekte bulunmasının ardından Ada temsilcisi takımımızın kapısını çaldı. İlk etapta Gökhan Töre ve Atiba için teklifte bulunan West Ham, listeye Jose Sosa’yı da ekleyerek Beşiktaşımıza 18 milyon Pound’luk (76 milyon TL) öneride bulundu.
 
Fark büyük ama...
 
Karakartalımızın ise bu öneriye, karşı bir teklifle cevap verdiği bildirildi. İngiliz ekibinin teklifini yeterli bulmayan takımımız; Gökhan Töre için 17 milyon Pound (71 milyon TL), Atiba’ya 7 milyon Pound (30 milyon TL) ve Jose Sosa’ya da 9 milyon Pound (37 milyon TL) değer biçtiği bildirildi. Ada ekibinin; 33 milyon Pound’luk (140 milyon TL) talebe rağmen Slaven Bilic’in isteği doğrultusunda pazarlıklara devam ettiği ifade edildi. 
 
 
beşiktaş slaven bilic transfer
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar