Töre'nin transferi ile herşey şekillenecek

UEFA'nın Finansal Fair Play kurallarına uymak zorunda olan takımımız, West Ham United'ın talip olduğu genç oyuncumuzdan elde edeceği gelirle transfer yapmayı planlıyor.

Töre'nin  transferi ile herşey şekillenecek
Töre'nin  transferi ile herşey şekillenecek

 

UEFA'nın Finansal Fair Play kurallarına uymak zorunda olan takımımız, West Ham United'ın talip olduğu genç oyuncudan elde edeceği gelirle transfer yapmayı planlıyor.

Sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaşımızın yönetimi henüz somut adımları atamadı. Öncelikle stoper pozisyonu için arayışta olan karakartalımız; Kamil Glik ve Serdar Aziz için oyuncuların kulüpleri ile bonservis bedeli pazarlıklarına devam ediyor.

Yönetimimiz bir yandan da oyuncularına gelen teklifleri değerlendiriyor. UEFA ile geçen sezon başında yapılan Finansal Fair Play anlaşması gereği, oyuncu satışı gerçekleşmeden bonservis bedeli ödeyemeyecek olan siyah beyazlılarımız, West Ham United'dan haber bekliyor.

Bir süre önce Gökhan Töre ve Atiba Hutchinson ile ilgilendiklerini açıklayan İngiliz kulübü, henüz resmi teklifini yapmadı. Beşiktaşımızın 15 milyon Euro seviyelerinde bonservis bedeli talep ettiği Gökhan Töre için gelecek teklif sonrası görüşmeler hız kazanacak. Eğer genç oyuncunun satışı gerçekleşmezse takımımız UEFA ile varılan ve 2017-2018 sezonunda bitecek transfer kısıtlama göre bonservis bedeli ödeyerek transfer yapamayacak.

Yönetimimiz, Gökhan Töre'ye dışında diğer oyunculara gelen teklifleri ise geri çevirdi. Atiba, Oğuzhan, Sosa ve Quaresma için talepte bulunan kulüplere bu futbolcuların takımda kalacağı açıklandı.

Kartalımız önümüzdeki günlerde Gökhan Töre konusunda somut bir gelişme yaşanması halinde Glik ve Serdar Aziz konusunda daha rahat hareket edebilecek.

 

beşiktaş transfer gökhan töre
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar