Mario Gomez planını yaptı !

Beşiktaşımızın Alman golcüsü Mario Gomez, takımımızda kalmak için yoğun çaba harcıyor.

Mario Gomez planını yaptı !
Mario Gomez planını yaptı !

 

SPORX KAYNAKLI HABERDE: Yeni sözleşme konusunda Haziran ayı sonuna kadar birbirlerine süre veren Beşiktaşımızın Yönetimi ile Mario Gomez önümüzdeki hafta içinde somut adımlar atacak. Alman oyuncunun menajeri bir kaç gün içerisinde Fiorentina Yönetimi ile yeniden bir araya gelerek Gomez'in bonservisini bedavaya almaya çalışacak.

Mario Gomez'e İtalya'da kalması durumunda vergiler ve bonuslarla birlikte 11 milyon civarında bir rakam ödeyecek olan Fiorentina'nın, gelmesi muhtemel teklifleri değerlendirmek istediği aktarıldı. Ancak Alman golcü Mario Gomez, Fiorentina'nın bu yönde bir tutum sergilemesi halinde geri dönme kozunu kullanacak. Mario Gomez'in menajerine çok cazip bir teklif gelmedikçe Beşiktaşımıza bonservisle gitmek istemediğini ve bir hafta içerisinde bu problemin çözülmesini söylediği ortaya çıktı.

21 Nisan opsiyonunu bozduğu için sadece 1000 euro karşılığında bonservisiyle birlikte takımımıza gelme şansını kaçıran Mario Gomez'in, Beşiktaşımızın maddi açıdan zorlamak istemediği belirtildi. Tecrübeli forvet Mario Gomez, bonservisini bedelsiz alması halinde takımımızdan ekstra para talep etmeyecek.

Alman oyuncu Mario Gomez'in yeni sezonda yeniden Beşiktaşımızın forması giymesinin önünde tek engel olan bonservis meselesinin çözülmesi halinde, Beşiktaşımızın yönetimi, Avrupa Şampiyonası'nın bitmesini beklemeden Gomez'e imza attırmaya çalışacak.

Bu arada yönetimimiz, Mario Gomez'in, Beşiktaşımız ile yeni sözleşme imzalamama ihtimalini de göz önünde bulunduruyor. Dzeko, Torres, Bony ve Pelle gibi isimlerle temas halinde olan yönetim kurulumuz, Mario Gomez transferi gerçekleşmezse Temmuz ortasında yeni bir forvet alacak.
 

beşiktaş mario gomez transfer
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar