Başkanımız Orman'dan onay çıktı: Temasları hızlandırın !

Beşiktaşımızın transfer listesinde yer alan Kamil Glik için Başkanımız Fikret Orman'dan onay çıktı. .

Başkanımız Orman'dan onay çıktı: Temasları hızlandırın !
Başkanımız Orman'dan onay çıktı: Temasları hızlandırın !

 

Beşiktaşımızın transfer listesinde yer alan Kamil Glik için Başkanımız Fikret Orman'dan onay çıktı. Almanya-Polonya maçında Glik'in tribünden izleyen Fikret Orman, 28 yaşındaki futbolcu için temasların hızlandırılmasını istedi.

Sezon öncesi stoper arayışlarını sürdüren takımımızda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ligin bitiminin ardından belirlenen isimlerle görüşmeler başlarken, siyah beyazlılarımız transfer listesinin ilk sırasına Kamil Glik'i koydu.

Bir süre önce Glik ve kulübü Torino ile görüşmeler başladı. Bonservis bedeli konusunda pazarlıklar devam ederken, 28 yaşındaki futbolcu için Beşiktaşımızın Başkanı Fikret Orman'dan da onay geldi.

EURO 2016'da oynanan Almanya-Polonya maçında Kamil Glik'i tribünden takip eden Orman, tecrübeli defans oyuncusuyla ilgili olumlu izlenimler edindi.

Maçın ardından görüşlerini teknik direktörümüz Şenol Güneş ile paylaşan Fikret Orman, daha sonra futbol komitesine temasların hızlandırılması için talimat verdi.

Son olarak Torino'ya 5 milyon Euro teklif eden yönetimimiz, İtalyan kulübüyle görüşmelerine devam ediyordu. Başkanımızın isteği sonrası Glik transferiyle ilgilenen yönetim kurulu üyelerinin, Polonyalı oyuncu için teklifi artırması bekleniyor.

Ancak kulüplerin anlaşması halinde bile UEFA'nın mali kriterlerine uymak zorunda olan Beşiktaşımız, transferi gerçekleştiremeyebilir. Takmımız bonservis bedeliyle transfer yapması için oyuncu satışı yapması gerekiyor.

 

beşiktaş fikret orman transfer kamil glik
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar