Beşiktaşımızın Gomez planı

Gomez'in transferinde önemli rol oynayan yönetici Erdal Torunoğulları, gelecek hafta İtalya'ya gidiyor. Torunoğulları, Fiorentina'dan Mario'nun bonservisini alacak.

Beşiktaşımızın Gomez planı
Beşiktaşımızın Gomez planı

SPORX KAYNAKLI HABERDE: Beşiktaşımız Mario Gomez'in bonservisini almak için çalışmalara start veriyor.

ERDAL TORUNOĞULLARI HAFTAYA GİDİYOR!

Geçtiğimiz sezon Mario Gomez transferini bitiren yöneticimiz Erdal Torunoğulları, gelecek hafta İtalya'ya çıkarma yapacak. Alman oyuncunun menajeri Uli Ferber, birkaç gün içinde Fiorentina'yla masaya oturacak ve "Beşiktaş'a gitmek istiyoruz" diyerek bonservisi bedavaya almaya çalışacak. Eğer İtalyan yetkililer bunu kabul etmezse Ferber, "Yıllık maliyet" kozunu kullanacak. Yönetici Torunoğulları da İtalya'ya gidecek ve Fiorentina'yla masaya oturacak.

BEŞİKTAŞ'IN İTALYANLARA TEKLİFİ

Sezon sonu sözleşmesi sona edecek Gomez'e yüksek bonservis bedeli ödemek istemeyen takımımızda Erdal Torunoğulları, İtalyanlara "Gomez bize gelmek istiyor. Makul bir ücretle transfere resmiyet kazandıralım" diyecek.

SADECE WOLFSBURG

Fiorentina ise Beşiktaş'ta yeniden form tutan 30 yaşındaki forvetin Euro 2016'da Almanya Milli Takımı'ya göstereceği performansı bekliyor. Gomez için Wofsburg dışında resmi bir teklif yok. Alman oyuncu da ülkesine geri dönmek istemiyor.

 

beşiktaş transfer mario gomez erdal torunoğulları
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar