Fikret Orman: '' Büyük rahatsızlık duyuyorum ! ''

Beşiktaşımızın Kulüp Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübümüzde göreve geldikten sonra ticari faaliyetlerine ara verdiğini belirterek, kulüp başkanı olduğundan beri devletten bir arazi tahsisi almadığını ve otel yapım işine girmediğini açıkladı.

Fikret Orman: '' Büyük rahatsızlık duyuyorum ! ''
Fikret Orman: '' Büyük rahatsızlık duyuyorum ! ''

 

Orman, yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaşımızın Kulüp Başkanı sorumluluğu  gereği temsil ettiği makama saygı nedeniyle ticari faaliyetlerine ara vermesine  karşın devletten arazi tahsisi aldığı ve otel inşaatı yaptığına yönelik  iddiaların bütünüyle iftira olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

 
"Tüm zamanını Beşiktaş'ın başarısı için harcayan şahsımın, mesnetsiz  iddialarla yıpratılmaya çalışılmasından ve halkımızın yanlış yönde  bilgilendirilme çabasından büyük rahatsızlık duymaktayım. Açık yüreklilikle  belirtmek isterim ki Beşiktaş Kulübü Başkanı olduğumdan bu yana devletten ne bir  arazi tahsisi aldım, ne de bir otel yapımı işine giriştim. Herhangi bir kanıt  gösterilmeden çamur at izi kalsın mantığı ile bu iddiaları ortaya atanlara da şu  taahhüdümü açıklayarak yanıt vermek en doğru yöntem olacaktır: Beşiktaş Kulübü  Başkanı olduğumdan bu yana şahsıma tahsis edildiği iddia edilen herhangi bir  arazi varsa bunu belgeleriyle ortaya dökecek olan kişi veya kişilere, bu belgede  yer alan arazideki tüm hakları bağışlamaya hazırım. İddia sahiplerinin  iddialarını ispat etme yükümlülüğünü hatırlatır, kamuoyunun; belgesi olmayan,  ciddiyetten uzak şahsıma yönelik iftiralara itibar etmemesini rica ederim."
 

 
beşiktaş fikret orman
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar