Beşiktaşımızdan Pazdan'a yakın markaj !

Siyah-beyazlılarımızın izleme komitesinin başında yer alan Gökhan Keskin, Polonyalı Michal Pazdan'ı İsviçre-Polonya maçında tribünden izleyecek.

Beşiktaşımızdan Pazdan'a yakın markaj !
Beşiktaşımızdan Pazdan'a yakın markaj !

 

Beşiktaşımız, stoper transferi için Fransa'ya çıkarma yapıyor. Takımımızın izleme komitesinin başında yer alan Gökhan Keskin, Polonyalı Michal Pazdan'ı İsviçre-Polonya maçında tribünden izleyecek.

Karakartalımız, stoper transferini tamamlamak için çalışmalarına hız verdi. Siyah-beyazlılarımız bir yandan Nikolas Nkoulou için girişimlerde bulunurken, bir yandan da Polonyalı Michal Pazdan'ı izlemeye devam ediyor.

Başkanımız Fikret Orman, Kamil Glik'i için gittiği Almanya-Polonya maçında dikkatini çeken Pazdan konusunda izleme komitesine talimat vermişti. Bu gelişmenin ardından 28 yaşındaki oyuncu hakkında araştırma yapmaya başlayan komite, Polonya-İsviçre maçını izlemeye karar verdi. İzleme komitesi koordinatörü Gökhan Keskin, Fransa'ya giderek karşılaşmayı tribünden takip edecek. Keskin, maçın ardından hazırlayacağı raporu yönetime sunacak.

Legia Varşova forması giyen Pazdan'ın kulübü ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Geçen sezon Polonya ekibi ile 40 maça çıkan 28 yaşındaki futbolcu, hızlı oyun yapısı ile dikkat çekiyor.

Pazdan konusunda bu gelişmeler yaşanırken, transferi gündemde olan Nikolas Nkoulou için de görüşmeler sürüyor. Yönetin şartların uygun olması durumunda iki futbolcuyu da kadrosuna katarak stoper transferini tamamlamayı planlıyor.


 

beşiktaş transfer michal pazdan
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar