Erdal Torunoğulları açıklamalarda bulundu

Yöneticimiz Erdal Torunoğulları, istifa edeceği yönündeki iddialar üzerine yazılı açıklama yaptı..

Erdal Torunoğulları açıklamalarda bulundu
Erdal Torunoğulları açıklamalarda bulundu Admin

 

Beşiktaş'ta yeni Yönetim Kurulunda 'Dış İlişkiler ve UEFA Sorumlusu' görevine getirilen Erdal Torunoğulları son zamanlarda kendisi hakkında çıkan tartışmalara 'basın bildirisi' ile cevap verdi.

Beşiktaş'ta Transfer Komitesi Başkanlığı'ndan alınıp 'Dış İlişkiler ve UEFA Sorumlusu' görevine getirilen yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, son dönemde kendisi hakkında yapılan spekülasyonlara 'basın açıklaması' ile cevap verdi.

Transfer komitesinden alınmasını hiçbir zaman sorun etmediğinin altını çizen Torunoğulları, bir televizyon programında, "Mario Gomez transferini Erdal Torunoğulları bitiremedi. Uçağa bindim, gittim; 1.000 Euro'ya ben getirdim" diyen menajer Ahmet Bulut'a çok sert tepki gösterdi. Torunoğulları'nın açıklaması şöyle:

"Değerli Beşiktaş Camiası;
Kızımın diploma töreni ve bayram tatili nedeniyle yaklaşık 10 gündür yurtdışındaydım.Bu süre zarfında basında şahsımı ilgilendiren, istifa edeceğim yönünde haberler yayınlandı.

Bu açıklamayı, yokluğumda basında çıkan haberlerin artık bir son bulması ve ne kulübümün ne de Sayın Başkanım başta olmak üzere Yönetim Kurulumuzun daha fazla zarar görmemesi adına yapıyorum.

"GÖREV DAĞILIMI BAŞKANIN TAKDİRİDİR"
Her şeyden önce bilinmesini istediğim en önemli konu; bugüne kadar Sayın Başkanımızdan ne mevcut yönetimde yer almak ne de yönetim içerisinde dağıtılan görevlerle ilgili herhangi bir talebim olmadı. Bu tarz talepte bulunmayı asla Beşiktaşlılık duruşuma yakıştırmamakla birlikte, Beşiktaş'a saygısızlık olarak görürüm. Kendisinden tek ricam, Beşiktaş'a hizmet adına bana verilecek bir görevde direk kendisine bağlı çalışıyor olmam olmuştur. Yönetim Kurulu'nun oluşturulması da, görev dağılımı da Başkanımızın kendi takdiridir. Bu takdir çerçevesinde Beşiktaş Yönetimi'nin bir parçası olduğum için kendisine teşekkür ederim.

"BULUT'UN SÖZLERİ KÜSTAHÇA"
Netleştirmek istediğim bir diğer konu menajer Ahmet Bulut'un bir televizyon programında Beşiktaş ve şahsım adına söylediği 'küstahça' beyan ve iddialardır. Kulübüm ve Sayın Başkanımız da bu konuyla ilgili illa bir açıklama yapacaktır.

"BİR MENAJER İLE POLEMİĞE GİRMEM"
Bu şahısla ilgili 'Mario Gomez'in henüz imza atmama nedeni' başta olmak üzere anlatılacak pek çok konu olmasına karşın; bugüne kadar göstediğim tutumuma devam edip, Beşiktaş yöneticisi olarak bir 'menajer' ile ne kendi adıma ne de kulübüm adına herhangi bir polemiğe girmeyeceğim.

Kişisel hırsları hiçbir zaman mantığının önüne geçmeyen ve Beşiktaş'a hizmet etmekten başka bir niyeti olmayan biri olarak, bir gün Beşiktaş'taki görevimle ilgili bir karar almam gerekirse de bunu her zaman iyi iletişimde olduğum Sayın Başkanımız ile görüşüp alırım.
Kamuoyunun ve değerli Beşiktaş camiasının da bundan sonra benim dışımda yapılan hiçbir açıklamaya ve habere itibar etmemelerini rica ederim."

erdal torunoğulları mario gomez
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar