Sosa ve Atiba'nın yerine iki dünya yıldızı

Fotospor'un haberine göre Beşiktaş yönetimi takımdan gitmek isteyen Jose Sosa ve Atiba'nın yerlerini doldurmak için harekete geçti.

Sosa ve Atiba'nın yerine iki dünya yıldızı
Sosa ve Atiba'nın yerine iki dünya yıldızı Admin

 

Beşiktaş'ta sürpriz gelişmeler yaşanıyor... yönetim sezon açılışına gelmeyen ve Cumartesi günü tesislerde olmasına rağmen idmana çıkmayan Jose Sosa ile İngiltere'ye gitmek için Başkan Fikret Orman'dan izin isteyen Atiba'nın boşluğunu doldurmak için kolları sıvadı.

Sosa'nın yerine Cabella, Atiba'nın yerine de Lucas Leiva'yı transfer etmek isteyen Beşiktaş yönetimi adına Umut Güner, iki oyuncunun da Türkiye haklarını elinde bulunduran menajer Ali Sapan'la bir araya geldi. Sapan, Cabella için Marsilya'nın elinde 8 milyon Euro'luk satın alma bedeli olduğunu açıkladı. Marsilya'nın bu rakamı düşürmeye çalıştığını bunun kendileri için bir şans olduğundan bahsetti. Sapan, Leiva'nın ise düzenli olarak forma giymek istediğini bu yüzden geçen sezonda da evet dediği Beşiktaş'a bu kez gelme konusunda sorun çıkarmayacağını iletti.

Sapan bu iki oyuncunun dışında Güner'e, 10 numara mevkisi için Sao Paulo'dan Ganso, Santos'tan Lucas Lima, ön libero içinse Kuban'dan Kabore, Real Madrid'den Lucas Silva, Sao Paulo'dan Wellington gibi isimleri de teklif etti.

Kaynak: Fotospor

lucac leiva remy cabella jose sosa atiba hutchinson transfer haberleri
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar