Sosa Bilmecesi

Beşiktaş'ta Sosa ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor!

Sosa Bilmecesi
Sosa Bilmecesi Admin

 

Beşiktaş'ta yeni sezon çalışmalarına başlarken, Jose Sosa'nın antrenmana izinsiz olarak katılmaması sezon açılışına damgasını vuran olay oldu. 

Arjantinli oyuncunun 2 gün önce İstanbul'a geldiği ve direk olarak Bodrum'a gittiği öğrenildi. 

Milan'ın Arjantinli futbolcuyla yakından ilgilendiği ve Beşiktaş'a resmi teklif yapmaya hazırlandığı kaydedildi. Ancak Sosa'nın Avrupa'da değil; ülkesi Arjantin'de futbol yaşantısına devam etmek istediği de gelen haberler arasında. 

Kulüp yetkilileri, mazeretsiz olarak antrenmana katılmayan Jose Sosa için cezai yaptırım uygulanabileceğini belirtirken, kesin kararın önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi. 

Milli takımda bulunan oyuncuların yer almadığı sezon açılışında geçtiğimiz sezonun 2. yarısında sakatlık geçiren ve uzun süre sahalardan uzak kalan Luis Rhodolfo takımdan ayrı özel programı dahilinde çalışırken, Ömer Şişmanoğlu, Alexander Milosevic ve Aras Özbiliz de takımda yer aldı. 

Mustafa Pektemek ise salonda çalışmalarına devam etti. Pektemek'in 3 hafta önce sporcu fıtığı ameliyatı olduğu ve takıma katılması için en az 2 haftaya ihtiyacı olduğu öğrenildi. 

Transfer çalışmalarına da hızla devam eden Beşiktaş'ta merak edilen konuların başındaysa Mario Gomez geliyor. Alman futbolcunun durumunun Avusturya'da yapılacak kamp öncesinde belli olacağı öğrenilirken, Fiorentina Genel Menajeri Pantaleo Corvino, Gomez'in geleceğine dair açıklamalarda bulundu. 

Takımda hali hazırda 5 forvetin olduğunu ve bu sayıyı düşürmek istediklerini belirten Corvino, Beşiktaş'a yeşil ışık yaktı. Ancak şu ana kadar bu 5 ismin takımdan ayrılmak için herhangi bir girişimde bulunmadığını dile getiren Corvino, gelecek tekliflere göre değerlendirme yaparak gönderilecek isimleri belirleyeceklerini belirtti. 

jose sosa
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar