Beşiktaş, Gomez için teklif yükseltti!

Beşiktaş, uzun süredir ilgilendiği Gustavo Gomez için teklif yükseltti.

Beşiktaş, Gomez için teklif yükseltti!
Beşiktaş, Gomez için teklif yükseltti!

Teknik Direktör Şenol Güneş'in istediği transferleri bir türlü gerçekleştiremeyen Beşiktaş Yönetimi stoper adayı Gustavo Gomez'e yoğunlaştı. Siyah-beyazlılar, 23 yaşındaki Paraguaylı için daha önce yaptığı 6.5 milyon euroluk teklifi 7 milyon euroya çıkardı.

Kartal'dan 8 milyon euro bonservis bedeli isteyen Arjantin'in Lanus kulübü yüzde 25 oranındaki vergiyi de bonservisin içine dahil etti. Arjantin'de yaşanan kıran kırana pazarlıkların ardından aradaki fark 1 milyon euroya indi. Bu farkı daha aşağıya çekmek isteyen siyah-beyazlı yöneticilere, Lanus'lu idareciler, "Kabul etmezseniz Gomez'i, River Plate'e satarız" yanıtını verdi.

River Plate ile büyük bir rekabet içerisinde olduğu için Gomez'i ezeli rakibine kaptırmak istemeyen Lanus'lu yetkililerin, "Şu an için bizim belirlediğimiz bonservis bedelini hiç düşünmeden veren tek kulüp River Plate. Fakat oyuncumuz sizi çok istediği için Gomez'i size vermeye daha sıcak bakıyoruz. Aradaki 1 milyon farkın pazarlığını artık yapmayın. Gerekirse taksitle ödemeyi kabul ederiz" ifadelerini kullandıkları belirlendi.

Son sefer

Gomez'i kadrosunda görmek isteyen Şenol Güneş'in yüzünü güldürmeye çalışan Beşiktaşlı yöneticiler önümüzdeki günlerde Arjantin'e giderek, Lanus kulübüyle son kez masaya oturacak. Siyah-beyazlılar bu görüşmede Gomez'in Beşiktaş'a gelmek istemesini de koz olarak kullanarak transferi bitirmeye çalışacak.


 

gustavo gomez
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar