Alexis Delgado: "Tamamen şaşırdık"

Beşiktaş'ın defans oyuncusu Alexis Delgado, başarısız darbe girişimiyle ilgili konuştu.

Alexis Delgado:
Alexis Delgado:

 

Beşiktaş'ın İspanyol savunma oyuncusu Alexis Delgado, darbe girişimi sırasında yaşadıklarını anlattı.

İspanyol basınına konuşan Alexis, "Şu anda iyiyiz. Uzun ve zor bir gece oldu. Jose Sosa'nın evindeydim, sakince ne olacağını bekledik. Burada 1 haftalık bir idmanımız var. Bugün idmana çıkmadık ve bize ne söyleyeceklerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yaşananlar sırasında ne düşündüğü sorulan Beşiktaşlı oyuncu, "Eydeydik, yemek yiyorduk ve bir anda insanlar, ailemiz bizi aramaya başladı. İyi olup olmadığımızı, bir şey olup olmadığını soruyorlardı. Bizim ise bir fikrimiz yoktu. İki idman yapmıştık ve buna odaklanmıştık. Tamamen şaşırmıştık. Televizyonu açtık ve her şeyi gördük. Şu anda olaylar daha sakinleşti, bu gerçekten iyi" cevabını verdi.

Beşiktaş Kulübü'nden kendilerine evden çıkmamaları gerektiği söylendiğini belirten yaşındaki oyuncu, "Evden ayrılmamamız belirtildi. Bize güvenli olduğumuz konusunda endişe etmememiz ve yeniden bilgilendirileceğimiz kaydedildi. Türk arkadaşlarımız sokaklardaydı. Şimdi haberleri takip ediyoruz. Durum biraz kritik gözüküyor, fakat İstanbul şu anda sakin. Sessizlik var" diye konuştu.

 

Alexis Delgado
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar