''Eto'o bitti'' iddiası

Antalyaspor, bonservis için kapıyı 5 milyon Euro'dan açıp 2 milyon Euro'ya kadar indi. Ancak Beşiktaş'ımız, buna da yanaşmadı. Bunun üzerine devreye giren Eto'o, kendi yönetimine rest çekti. Bunun üzerine Antalyaspor ile Beşiktaş'ımız, 1 milyon Euro bonservis bedelinde el sıkıştı. İş artık resmi imzaların atılmasına kaldı...

''Eto'o bitti'' iddiası
''Eto'o bitti'' iddiası Admin

 

Beşiktaş'ımız ile Antalyaspor, Samuel Eto'o'nun transferinde el sıkıştı.

Önceki akşam buluşan taraflar, masadan anlaşarak kalktı. İş artık resmi imzaların atılmasına kaldı.Görüşmede Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş'ımız için istekli olan Samuel Eto'o'ya engel olmalarının şık olmadığını belirterek, "Biz gereken kolaylığı yaparız" dedi. Bunun üzerine taraflar şartları masaya yatırdı.

Antalyaspor, ilk etapta kapıyı 5 milyon Euro'dan açtı. Ancak, uzun süren pazarlıklar sonucundan bu rakam, 2 milyon Euro'ya kadar indirildi.

SÜPER KUPA ÖNCESi GELECEK

Beşiktaşlı yöneticilerimiz ise, Eto'o'nun yıllık ücretinin 3.5 milyon Euro olduğunu hatırlatarak, "Bonservisine en fazla 1 milyon Euro verebiliriz" dedi.

Bu noktada devreye Eto'o'nun kendisi girdi. "Yeniden Şampiyonlar Ligi'nde oynamak bana heyecan veriyor. Bonservis bedelimde gereken kolaylığı sağlayın" diye rest çekince Antalyaspor yönetimi, Beşiktaş'ımız ile 1 milyon Euro'ya el sıkıştı. Öte yandan siyah beyazlı ekibimiz stoper arayışını da sürdürüyor.

Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, "Elimizde bir çok alternatif isim var. Amacımız hocamızın da onay vereceği ismi Süper Kupa finali öncesi takıma kazandırmak" dedi.

 

Hürriyet

samuel eto'o transfer haberleri forvet transferi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar