Dönmek istiyorum!.

‘Pazarlık ustası’ Fikret Orman çok sabretti ama sonunda Mario Gomez’i hizaya getirdi. Bonservis isteyen UEFA takibindeki Fiorentina’yı da inim inim inletiyor..

Dönmek istiyorum!.
Dönmek istiyorum!. Admin

 

'ta  düğümü çözülüyor... Daha önce 'darbe girişimi' nedeniyle  defterini kapattığını açıklayan Alman Panzeri, dümeni yeniden siyah-beyazlı ekibe kırdı. İşte son gelişmeler: Gomez önceki gün başkan Fikret Orman'ı telefonla arayarak 'dönmek istiyorum' dedi. Orman kabul ederek, 'Şartlar geçen seneki gibi' (Bonuslarla yıllık 5.5 milyon euro) diye ekledi. Gomez onay verdi ve ''dan bonservisimi alın, ben hazırım' karşılığını verdi.

SATIŞINDAN YÜZDE 50 PAY
Bu yanıt üzerine Fiorentina ile temasa geçildi. Gomez'i satamayan İtalyan ekibinden, 'Geçen yıl size bedava kiraladık. Ancak sözleşmesi seneye bitiyor. Bir miktar bonservis ödeyin, bonservisini verelim' cevabı geldi. Orman bu teklife, 'Gomez ücretinde indirim yapsın, o miktarı size ödeyelim. Eğer yapmazsa yine geçen yılki şartlarda alalım, başka bir takıma satışı halinde size yüzde 50 pay verelim' karşı önerisini getirdi. Sızan bilgilere göre 'nın Finansal Fair Play takibinde olan Fiorentina, Beşiktaş'ın son önerisini kabul edecek.

SPORTiNG HALA ISRARLI 
Portekiz'in Record gazetesi, Sporting Lizbon'un da Mario Gomez için Fiorentina ile görüştüğünü yazdı. Gomez'in menajeri Ferber, "Portekiz futbolu her zaman ilgi çekici ve saygın olmuştur" açıklamasını yaptı..

mario gomez transfer haberleri
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar