Sosa operasyonu

Ahmet Nur Çebi’nin, Jose Sosa’nın menajerine İstanbul’u gezdirirken, Arjantinli’ye yapılacak zamdan bahsedip olumlu bir geri dönüş aldığı belirtildi.

Sosa operasyonu
Sosa operasyonu Admin

 

'ta Sosa krizini tatlıya bağlamak için uğraş veren yönetim ikna turlarını sürdürüyor. Bu işi üstlenen ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, daha önce Arjantinli futbolcuyla görüşüp kulübün tavrını net bir şekilde ortaya koymuştu.

300 bin euro zam
Çebi 'nin şimdi de Sosa'nın menajeri Flavio Bilardo'yla görüşmelerini sürdürdüğü öğrenilirken, Tangocu ve ailesine olduğu gibi menajerine de İstanbul'u gezdirip hayatın normal olduğunu gösterdiği belirtildi. Sık sık Sosa'yla görüşen Bilardo'nun da oyuncusuna rapor verdiği bildirildi. Kalması durumunda tecrübeli maestroya yapılacak zamdan da bahseden Çebi'nin 1 milyon 600 bin euro alan Sosa için daha önce 150 bin euro olan teklifi 300 bine çıkardığı ve artı 1 yıllık daha anlaşma önerdiği ifade edildi. Ayrıca ikinci başkanın, Arjantinli'yi ikna etmesi için Bilardo'ya da danışmanlık ücreti 350 bin euro vermeyi taahhüt ettiği kaydedildi.

jose sosa ahmet nur çebi transfer haberleri
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar