Alanyaspor Maçı Bilet Satışları Hakkında Bilgilendirme

Beşiktaşımızın Alanyaspor ile oynayacağı karşılaşmanın biletleri satışa çıkıyor.

Alanyaspor Maçı Bilet Satışları Hakkında Bilgilendirme
Alanyaspor Maçı Bilet Satışları Hakkında Bilgilendirme Admin

 

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu'nun 1. haftasında Alanyaspor’u Vodafone Arena'da ağırlayacak. 20 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’te oynanacak karşılaşmanın biletleri, 16 Ağustos Salı günü saat 14.00 itibariyle satışa sunulacak.

Bilet Satış Kanalları

Alanyaspor karşılaşmasına bilet satın almak isteyen taraftarlarımız, biletlerini Vodafone Arena bilet satış gişesi passo internet portalından, ve 0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirler.

Osmanlıspor Karşılaşmasını Kuzey ve Güney Tribünlerinde İzleyen Taraftarlara Bir Maçlık Tribün Cezası

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)’nun 20 Mayıs 2016 tarihli toplantısında; 15 Mayıs 2016 tarihinde Spor Toto Süper Lig’in 33. Haftasında oynanan Osmanlıspor FK karşılaşmasında taraftarların neden olduğu çirkin-kötü tezahürat nedeniyle bir maçlık tribün kapatma cezası verilmiştir. Karşılaşmayı Kuzey ve Güney Kale Arkası tribünlerinde seyreden kombine ve maçlık bilet satın alan taraftarların Passolig kartları engellenmiş olup, bu taraftarlarımız Alanyaspor karşılaşmasını tribünden seyredemeyecektir. Bu nedenle kombine sahiplerinin koltuk transfer hakkı olmayıp, koltuklar BJK tarafından satışa sunulacaktır. 

Kombine Sahiplerine Para Puan Avantajı

Vodafone Arena’dan kombinesi olup maça gidemeyecek taraftarlarımız, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombine koltuklarını kulübümüze devredebilecektir. Devri yapılan koltuğun ilgili karşılaşma için satılmasının ardından, kombine sahibi taraftarlarımıza www.passo.com.tr hesaplarında masrafların düşülmesinin ardından bilet ücretinin %60’ı para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlayacaktır.

Kombine koltuğun maçlık olarak devrinin gerçekleşmesi için BJK tarafından satışa sunulan koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Engelli Tribün Bilet Talepleri

Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Engelli Bilet Talep Formu için lütfen TIKLAYINIZ 

Engelli tribün bileti, Vodafone Arena engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 16-18 Ağustos tarihleri arasında yapılacak talepler sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır. Stadyum girişinde taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

Tek Maçlık Geçiş Kartı Teslimatı

Passolig kartı olup kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Alanyaspor karşılaşması bilet satın almaları durumunda tek seferlik geçiş kartlarını Vodafone Arena bilet satış gişesinden teslim alabileceklerdir.

Vodafone Arena bilet gişesi haftanın her günü 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bilet Fiyatları
1.     Kategori : 345TL
2.     Kategori : 275TL
3.     Kategori : 195TL
4.     Kategori : 170TL
5.     Kategori : 150TL
6.     Kategori : 135TL
7.     Kategori : 90TL
8.     Kategori : 80TL
9.     Kategori Rakip : 80TL
10.   VIP : 700TL
11.  1903 A-E BLOK : 700TL
12.  1903 B - D BLOK : 750TL
13.  1903 C BLOK : 800TL

0-6 Yaş arası çocuklar ücretsizdir.

maç bileti beşiktaş alanyaspor maçı vodafone arena süper lig stsl
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar