Şenol Güneş Basın Toplantısında

Gitmemi isteyenlere sesleneyim, kovsalar da gitmeyeceğim. En azından 1 yıl daha buradayım.

Şenol Güneş Basın Toplantısında
Şenol Güneş Basın Toplantısında Admin

Ne iş yaptığınız önemli değil, hangi işi yaparsanız yapın ülkede yaşanan olaylar yüzünden güne mutsuz başlıyorsunuz. Acıların son bulmasını diliyoruz. Kombine alarak takımımıza destek olan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu sene yine şampiyonluğu kovalayan ve Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmaya çalışacak bir Beşiktaş olacak.

Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklarıyız. Özgürlükten yanayız. Şampiyonluğu kovalayan bir takım olacağız. Sorun ve mazaret üretmeden yola çıkacağız. Başkan ve yönetim kurulu, iyi işler yapmasaydı geçen sene başarılı olamazdık. bazı konularda kızgınım. Bu benim hatam da olabilir. Başkanı ve yönetimi suçlayan biri olmadım, olmam da.

Gökhan ve Adriano niye alındı’ demedim. Böyle bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Güneş, Orman'ı yaktı" gibi başlıklar bize yakışmıyor. Fikret Orman, Türkiye'nin en iyi başkanıdır. Güneş de Orman da bize lazım. Fikrimi düşüncemi geri almak gibi bir durum yok. Söylediklerimi tekrar izledim. Başka yere kaydırıldığını gördüm. Sözlerimde o kadar güzel sözler var ki onlar kullanılmadı. Halbuki çok güzel konulara değindim. Galatasaray ve Trabzonspor'a neden transfer yaptın diye suçlamadım. Öyle bir hakkım da yok.

4 oyuncunun gitmesiyle ilgili genel ifade kullandım. Başarılı olan takımda sadece oyuncular değil personel de önemli. Bu kadar başarı sağlayan oyuncu neden gitsin? diye düşünüyorum. Başarıyı getiren oyuncunun gitmesini neden istiyeyim. Başkan, Mario Gomez ve Jose Sosa'nın gitmesinden memnun mu? Hayır değil. Ekonomik açıdan doğru olabilir. Yönetimi suçlamıyorum. Başkan transfer için Londra'da şu an. Geçen sene de transferler geç gelmedi mi? Bunu mazeret olarak kullanmayız. Sözlerimin başka yerlere çekilip başkana karşı kullanılmasına izin vermem. Başkan istifa edecekmiş, Şenol Güneş istifa edecekmiş. Yok ya, bu kadar kolay mı? Başka bir şey istiyor musunuz.

Gitmemi isteyenlere söylüyorum en az 1 yıl buradayım. Takımımı seviyorum. Başarısı için çalışıyorum. Rakiplerimiz olmazsa biz bir hiçiz. Onlar olduğu için biz varız. Rakiplerimize saygı duyacağız. Eleştiriyi yıkmak için değil yapmak için kullanalım. Takımımın başarısı için çalışıyorum. Planımız içinde Sosa'nın gitmesi yoktu. Milan, Şampiyonlar Ligi'nde oynamıyor. Oyuncumun başarısını taçlandırmasını isterdim.  Ben oyuncunun yerinde olsam, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir takımda oynamak isterim.

Sosa ilk idmana geldiğinde iyiydi. Sonra bir ara kötü oldu. İyi olsa belki kupa maçında kadroya koyacaktım. Yaptığı mesleğine de saygısızlık. Alexis ve Milosevic, son idmanına çıkıp gitti. İkisine de teşekkür ederim.

 

şenol güneş basın toplantısı transfer dedikoduları fikret orman
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar