Temsa İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Beşiktaşımız sponsorluk anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.

Temsa İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı
Temsa İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı Admin

 

Vodafone Arena’da gerçekleştirilen imza törenine; Başkanımız Fikret Orman, Cihat Kumuşoğlu (Basketbol, Akatlar Spor Salonu'ndan Sorumlu, ​İcra Kurulu Üyesi.), Candaş Tolga Işık (İletişim:Basınla ilişkiler ve Beşiktaş medyasından  sorumlu (BJK TV, BJK Dergi, Sosyal Medya...)) Şafak Mahmutyazıcıoğlu (Hukuk, Bakırköy Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Törende bir konuşma yapan Başkanımız Fikret Orman, şunları söyledi:

“Temsa ile Futbol Takımımıza sponsorluk konusunda anlaşmaya vardık. Bize araç desteği veriyorlar. Bu anlaşmadan dolayı mutluluk duyuyorum. Beşiktaş ve Temsa markaları Türkiye’yi Avrupa’da temsil ediyor. İstanbul’da ve deplasmanlarda Temsa ile seyahat edeceğiz. Marka değerinin yukarı çıkmasına çok önem veriyoruz. Beşiktaş’ın sponsorluk gelirlerini on kat artırdık. Bütün ilişkilerimizde karşılıklı kazanç ilkesine önem verdik. Bu anlaşmanın iki kuruma da faydalı olacağını düşünüyoruz. Otobüs, Beşiktaş için özel üretildi.”

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik yaptığı konuşmada, Beşiktaş’a yakışır bir otobüs hazırladıklarını ifade etti ve “Maraton otobüsü Beşiktaş’ın kullanımında. Bu otobüsün Beşiktaş’a çok yakışacağını düşünüyoruz. Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyoruz. Beşiktaş’a Türkiye ve Avrupa’da yolculuğunda başarılar diliyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Başkanımız Fikret Orman’a Futbol Takımımızın seyahatlerinde kullanacağı otobüsün maketini hediye etti.

Başkanımız Fikret Orman ve Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, törenin ardından Futbol Takımımıza tahsis edilen otobüsü inceledi.

temsa fikret orman
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar