Gökhan Zan'dan derbi yorumu ...

İki takımın da formasını giyen Gökhan Zan, dev derbi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gökhan Zan'dan derbi yorumu ...
Gökhan Zan'dan derbi yorumu ...

 

İngiltere'de staj yapıp, dil eğitimi alan Gökhan Zan, bugünlerde yeni projeler için çalışıyor. Gökhan Zan, Riva Hasan Doğan Tesisleri'nde dev derbiyi değerlendirdi: "İki kadro arasındaki dengeye bakarsak, Beşiktaş'ın daha üstün olduğunu görürüz. Hem oyun hem kadro hem sistem hem organizasyon hem de istikrar anlayışıyla G.Saray'ın önünde. Yenebilir. Bu kapasiteye sahip. Hoca değişimi, istikrarsızlık, sakatlıklar, Burak Yılmaz'ın gitmesi, yaşanan dalgalanmalar, motivasyonu olumsuz etkiledi.

 
ARMALARI İÇİN OYNAYACAKLAR
 
F.Bahçe maçında iyi oynamadılar ama mücadele ettiler. Benim şahsi düşüncem bu maçta da bütün futbolcular çıkıp 90 dakika kendi armaları, camiaları için doğrusu neyse onu yapacaklar. Ben ona inanıyorum. 'Kimse kimseye F.Bahçe şampiyon olmasın falan' diye yatmaz. Ben bu teorilere bakmıyorum. Bu teorilerin bugüne kadar işlemediğini gördük. Birçok örnekleri var geçmişte. G.Saray'ın Beşiktaş'ı yenecek kapasitesi var mı? Var. Bu ruhu sahaya yansıtır mı? Bugüne kadar yansıtamadı, yansıtır mı bilemiyorum. Beşiktaş'ı avantajlı görüyorum. Beşiktaş oradan alacağı üç puanla şampiyonluğu yüzde 60-70 garantiler. 
 
FENER'İN 4. YILDIZI HAYAL OLUR
 
G.Saray maçında Beşiktaş'ın performansının en üst seviyesine çıkacağını düşünüyorum. Skor ne olur bilemem. Çok iyi organize olmuş Beşiktaş'a karşı organize olmayan bir G.Saray puan alabilir mi? Bilemiyorum. Beşiktaş'ı daha avantajlı görüyorum. F.Bahçe'nin de 4. yıldızı yine hayal olur. G.Saray-F.Bahçe yarışına baktığınız zaman G.Saray bir sonraki seneye de bir adım önde girecektir. Bu futbol, belli olmaz. Dostluk kazansın. Hangi sonuç çıkarsa çıksın, futbol kazansın, hak eden şampiyon olsun."
 
 
gökhan zan beşiktaş galatasaray derbi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar