Beşiktaşımızda yeni yönetim belli oluyor !

Şampiyonluk için gün sayan Beşiktaşımız, hafta sonunda üç heyecanı birden yaşayacak.

Beşiktaşımızda yeni yönetim belli oluyor !
Beşiktaşımızda yeni yönetim belli oluyor !

 

Cumartesi günü mali kongre yapacak olan Siyah-beyazlılarımız, bir gün sonra olağan seçimli genel kurulu gerçekleştirecek ve aynı günün akşamında Osmanlıspor ile şampiyonluk maçına çıkacak

 
KATILIM AZ OLABİLİR
Tek başkan adayı olarak Fikret Orman'ın katılacağı seçimli genel kurulun, şampiyonluk maçının olduğu güne denk gelmesiyle kongreye az sayıda katılımın olması bekleniyor.
 
YENİ LİSTE İÇİN SON GÜN YARIN
Başkanımız Fikret Orman, hafta sonunda yapılacak seçim için çalışmalarına devam ederken son listeyi yarın akşam Divan Kurulu Başkanlığı'na verecek. Tamamen şampiyonluğa odaklandığını belirterek yeni yönetim kurulu hakkında çok fazla konuşmayan ve isimleri söylemeyen Orman'ın listesi hemen hemen belli gibi.
 
5 İSİMLE YOLLAR AYRILIYOR
Şu anki yönetim kurulundan 5 isim ile yollarını ayırmayı düşünen Fikret Orman'ın yarın sunacağı son listede 5 yeni isme yer vermesi bekleniyor. 
 
İŞTE MUHTEMEL YENİ KABİNE
Bununla birlikte Fikret Orman'ın yola devam edeceği kesin olan isimler henüz netleşmedi. Bunun dışında kalan iki veya üç isim için henüz son kararını vermeyen Başkan Orman, yarın saat 17.00'de kesinleşmiş listeyi Divan Başkanı Yalçın Karadeniz'e sunacak.
 
BAŞKANIN EN BÜYÜK BEKLENTİSİ
Beşiktaşımızın yeni yönetimi, seçildiği gün şampiyonluk yaşayan ilk yönetim olarak tarihe geçmeye aday. Fenerbahçe'nin Başakşehir'e 2-1 yenilmesi ile ligin bitimine iki hafta kala puan farkını 6'ya çıkaran Beşiktaşımız, Osmanlıspor'dan bir puan alması halinde bile şampiyonluğunu ilan edecek.
Aynı gün seçimli genel kurul yapacak olan Siyah-beyazlılarda tek aday olan Fikret Orman ve yeni yönetim kurulu üyeleri seçimin hemen ardından Vodafone Arena Stadı'na geçecek ve heyecanla Osmanlıspor maçının sonucunu bekleyecek. Pazar günü şampiyonluğun ilan edileceğine garanti gözüyle bakılan Beşiktaşımızın yeni yönetimi, çok büyük bir aksilik olmaz ise seçildiği gün şampiyonluk yaşayan yönetim olarak tarihe geçecek.

 
beşiktaş yeni yönetim fikret orman
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar