Fikret Ormandan Beşiktaş Üniversitesi hamlesi !

Beşiktaşımıza Başkan olduğu günden bu yana bir çok hedefler koyan başkan Fikret Orman Beşiktaş Üniversitesi için çalışmalara başladı

Fikret Ormandan Beşiktaş Üniversitesi hamlesi !
Fikret Ormandan Beşiktaş Üniversitesi hamlesi !

 

Bu hafta sonu şampiyonluğunu ilan etmesine ramak kalan Beşiktaşımızda stat ve şampiyonluk hayallerini gerçekleştirmiş olacak olan Fikret Orman, başkanlığı süresince önem verdiği işlerde 3'üncü sırada bulunan Beşiktaş Üniversitesi için de çalışmalarını sürdürüyor.

 
Başkanımız Orman, Kabataş Erkek Lisesiler Derneği ile ortak yürütülen ve adı Beşiktaş Kabataş Üniversitesi olacak olan proje için Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'yı ziyaret etti.
 
Aynı zamanda Kabataş Erkek Liseliler Derneği Mütevelli Heyeti Üyesi de olan Fahri Kasırga ile Beşiktaş Kabataş Üniversitesi hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkanımızın, görüşmeden oldukça memnun ayrıldığı bildirildi.
 
Fikret Orman'a bu ziyaretinde Kabataş Erkek Lisesiler Derneği başkanı ve Üniversitenin kurucu heyetinde yer alan Anıl Cansızoğlu, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Basın sözcüsü Metin Albayrak ve Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil'de yer aldı.
 
Üniversite için yapılan görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu ve üniversite çalışmaları konusunda Cumhurbaşkanlığı'nın bilgilendirildiği öğrenildi.
 
 
beşiktaş fikret orman beşiktaş üniversitesi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar