Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak'tan Mario Gomez açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Beşiktaşımızın Basın Sözcüsü Metin Albayrak Mario Gomez hakkında açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak'tan Mario Gomez açıklaması
Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak'tan Mario Gomez açıklaması

 

Beşiktaşımızın İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Mario Gomez'in durumu ile ilgili bir radyo programında açıklamalarda bulundu.

Çebi, Gomez'in bonservisini almak için süreleri olduğunu belirtirken; "Gomez'in 30 Mayıs'a kadar süresi var. Peşinde koşmayız, neden koşalım? Hem para ver, hem peşinden koş" ifadelerini kullandı.

Fiorentina'dan kiralık olarak Beşiktaşımızda forma giyen Alman golcümüz, Takımımızda 32 maçta attığı 25 golle gol kralılığının zirvesinde yer alıyor.

Metin Albayrak: "problem olmaz"

Beşiktaşımızın Basın Sözcüsü Metin Albayrak, geçtiğimiz günlerde İtalyan basınına yaptığı açıklamada Alman yıldızın Beşiktaş'ta mutlu olduğunu vurgularken; "Mario Beşiktaş'ı seviyor, burada mutlu ve tabii ki biz de onunla mutluyuz. Mario iyi bir çocuk, iyi karakterli ve sevilen biri. Arkadaşları onu seviyor ve soyunma odasında önemli bir isim" dedi.

Fiorentina ile Beşiktaşımızın arasında iyi bir iletişim olduğunu kaydeden idareci, "Beşiktaş büyük bir kulüp, bu yüzden oyuncuyu kaybetmekle ilgili bir sıkıntımız yok. Fiorentina'da iyi arkadaşlarımız var, geçen aylarda güzel bir ilişki kurduk. İki kulüp sürekli konuşuyordu ve bir problem gözükmedi. Fiorentina ile bozulmayacak bir iletişimimiz var" diye konuştu.

 

ahmet nur çebi metin albayrak mario gomez beşiktaş
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar