Gökhan Töreden Vitor Pereiraya cevap !

Başakşehir mağlubiyeti sonrasında, “Şampiyonluğu Beşiktaş’a hediye ettik” diyen Vitor Pereira'ya, Gökhan Töre cevap verdi.

Gökhan Töreden Vitor Pereiraya cevap !
Gökhan Töreden Vitor Pereiraya cevap !

Karakartalımızın genç yıldızı Gökhan Töre, Süper Lig’de pazar günü şampiyonluk için çıkacakları Osmanlıspor mücadelesi öncesinde görüşlerini paylaştı.

 
"FENERBAHÇE'NİN KAZANMASI ÖNEMLİ DEĞİLDİ"
Töre, “Fenerbahçe’nin kazanıp kaybetmesi aslında bizim için çok önemli değildi. Biz, maçlarımızı aldığımız zaman mutlu sona ulaşıyorduk. Başakşehir’in Fenerbahçe’yi yenmesi tabii ki bizi mutlu etti. Önümüzdeki maçların birinden beraberlik çıkarttığımız an zafer bizimdir. ‘Şampi’ diye bir tabir kullanılıyordu... Bence ‘şampi’ değil artık şampiyon tabirini kullanabiliriz” dedi.
 
"ŞAMPİYONLUĞU SÖKE SÖKE ALDIK"
Sarı-Lacivertliler’in hocası Vitor Pereira’nın Başakşehir mağlubiyeti sonrasında yaptığı, “Şampiyonluğu resmen Beşiktaş’a hediye ettik” sözlerini değerlendiren başarılı oyuncumuz, “Beşiktaş; yönetimiyle, futbolcusuyla hatta malzemecisiyle çok çabaladı. Ayrıca olağanüstü taraftarımız da bunu hak etti. Pereira’nın dediklerine gülüyorum. Biz, şampiyonluğu söke söke aldık” sözlerini sarf etti. 
 
 
gökhan töre beşiktaş victor pereira
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar