Beşiktaş, Arjen Robbenle masaya oturdu

Geçen sezon birçok transferde başrol oynayan Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları’nın Arjen Robben ile Hollanda’daki evinde buluştuğu öğrenildi. Şampiyonluk, yeni stat, yeni yıldızlar ve cazip sözleşme, ilk etapta transfere soğuk bakan 32 yaşındaki oyuncunun fikrini değiştirdi.

Beşiktaş, Arjen Robbenle masaya oturdu
Beşiktaş, Arjen Robbenle masaya oturdu

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde başarı için gözünü yıldızlara diken Beşiktaş’ın ilk bombası Robben olacak...

Geçen sezon birçok transferde başrol oynayan yönetici Erdal Torunoğulları’nın 2 ay önce Hollanda’ya gittiği ve Arjen Robben'in babasıyla görüştüğü ortaya çıktı. Bu temasta aynı zamanda oğlunun menajerliğini de yapan Hans Robben’in, “Daha önce Fenerbahçe’den de bir teklif geldi. Ancak Türkiye planlarımız arasında yok” yanıtını verdiği öğrenildi. Fakat Torunoğulları pes etmedi.

Aile faktörü devrede

Hollanda’da iş yapan, fabrikaları olan çok saygın bir aileye mensup Torunoğulları’nın yakın zaman önce yine hatırı sayılır aracılar vasıtasıyla bu kez Arjen Robben’in kendisiyle masaya oturduğu bildirildi.

Görüşme Robben’in evinde ve son derece sıcak bir ortamda geçti. Beşiktaşlı yönetici, adım adım gelen şampiyonluk ve dolayısıyla Şampiyonlar Ligi, yeni stat, yeni yıldızlar ve cazip sözleşme teklifini bir kez daha aktardı. İlk etapta, “Gündemimizde yok” diyen Robben ailesinin son görüşmede Türkiye fikrine hayli sıcak bakmaya başladığı ifade edildi. Torunoğulları’nın son buluşmada sezon sonu için bir randevu daha aldığı ve şampiyonluğun resmen ilanından sonra tekrar Robben ile görüşmek için soluğu yurt dışında alacağı kaydedildi. Bu görüşmede Hollandalı futbolcudan net bir yanıt gelmesi bekleniyor.
 

arjen robben erdal torunoğulları transfer haberleri
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar