Siyah-beyaz karnaval

Şampiyonluk kutlamalarına sabahın erken saatlerinde başlayan Beşiktaşlı taraftarlar, İstanbul'u bayram yerine çevirdi.

Siyah-beyaz karnaval
Siyah-beyaz karnaval

 

Karşılaşmadan önce Beşiktaş Köyiçi, Taksim, Beyoğlu, Akaretler, Nişantaşı gibi merkezlerde toplanan taraftarlar meşaleler yakarak hep birlikte şampiyonluk şarkıları söyledi. Siyah-beyazlılar tıklım tıklım doldurdukları Vodafone Arena’yı da tezahüratlarla inletti.

Beşiktaş, Osmanlıspor’u yenerek şampiyon olurken, İstanbul’da uzun süre unutulmayacak siyah-beyaz bir karnaval yaşandı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren Beşiktaş, Taksim, Nişantaşı, Maçka, Akaretler, Dolmabahçe, Kabataş, Karaköy, Beyoğlu ve Ortaköy gibi merkezlere akın etmeye başlayan siyah-beyazlılar meşaleler yakıp, şampiyonluk şarkıları söyledi. Kadıköy’den vapurlarla Avrupa yakasına geçen taraftarlar ise tezahüratlarla Boğaziçi’ni adeta inletti. Daha sonra Beşiktaş Köyiçi’ndeki Kartal Heykeli’nin etrafında toplanan Beşiktaşlılar çok büyük coşku yaşadı. Vodafone Arena’ya giremeyen taraftarların maçı izlemesi için de Barbaros Meydanı’na dev ekran kuruldu.

Stat dışında yaşanan bu coşku Vodafone Arena’da doruğa çıktı. 41 bin 903 kapasiteli yeni statlarını tamamen dolduran siyah-beyazlılar maçtan önce tribünleri bayram yerine çevirirken, Marcelo’nun ilk yarıda üst üste attığı gollerden sonra coşku tavan yaptı.

Çılgınlar gibi

Hep birlikte şampiyonluk şarkıları söyleyen taraftarlar, Vodafone Arena’yı inletti. Maçtan sonra uzun süre tribünleri terk etmeyen siyah-beyazlılar, futbolcularla birlikte çılgınlar gibi eğlendi.


 
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar