Trabzona armağan!

Tolga Zengin, şampiyonluğun Beşiktaş’a hayırlı olmasını dileyerek, “Bu benim ilk şampiyonluğum değil, bütün Trabzonlulara da armağan olsun” dedi.

Trabzona armağan!
Trabzona armağan!

 

Tolga Zengin, şampiyonluğun Beşiktaş’a hayırlı olmasını dileyerek, “Herkesin emeği var. Hepsine anasının ak sütü kadar helal olsun. Üç seneden beri yağmur çamur, kar kış demeden, stadımız olmadan yaptığımız maçlara gelen taraftarlara da çok teşekkür ediyoruz. En çok da onlar hak etti” dedi.

Tolga bir gazetecinin, “İlk şampiyonluğunu yaşadın, neler  hissediyorsun?” sorusu üzerine ise “Bu benim ilk şampiyonluğum değil. Bütün Trabzonlulara da armağan olsun. Size göre ilk olabilir ama bize göre değil. Biz emek verdik çünkü” yorumunu yaptı.

Türkiye kutladı

Beşiktaş’ın şampiyonluğu Türkiye’nin dört bir yanında coşkuyla kutlandı. Edirne’den, Kars’a kadar siyah-beyazlı taraftarlar, karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından soluğu caddelerde aldı. Şampiyonluk şarkıları söyleyen taraftarlar geç saatlere kadar eğlendi.

Dev pankart

Beşiktaşlı taraftarlar kapalı tribünde dev bir pankart açtı. Siyah-beyazlıların açtığı 1600 metrekarelik pankartta kanatlarını açmış kartalın üzerinde futbolcular kupayla resmedildi. Pankartın üzerinde ayrıca, “Şampiyon Kartal yazacağız” yazısına da yer verildi.

En küçük Kartallar!

Beşiktaş’ın şampiyonluğunda çok büyük pay sahibi olan Jose Sosa maça ikizlerini de getirdi. Karşılaşmadan önce bebekleriyle birlikte poz veren Arjantinli yıldız tribünlerden büyük alkış aldı.

Kartal Yuvası yine para bastı

Siyah-beyazlı taraftarlar, kulübün lisanslı ürünlerini satan Vodafone Arena’nın içindeki Kartal Yuvası mağazasına adeta akın etti. Taraftarların görülmemiş ilgisi nedeniyle mağazadaki bazı ürünler tükenirken, diğer şubelerden takviye yapıldı.

Beşiktaşlı çok sayıda taraftar formalarıyla ikindi namazını Sinan Paşa Cami’nde kılarken, ortaya sıra dışı görüntüler çıktı.


 
tolga zengin
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar