Oğuzhan, Olcay ve Tolga Trt Spor'un konuğu oldu

Beşiktaşımızın şampiyonluğundaki kilit isimlerden Oğuzhan Özyakup, Tolga Zengin ve Olcay Şahan TRT Spor'un konuğu oldu. Siyah beyazlı oyuncularımız, geride kalan sezonu ve önümüzdeki sezon için hedeflerini anlattı.

Oğuzhan, Olcay ve Tolga Trt Spor'un konuğu oldu
Oğuzhan, Olcay ve Tolga Trt Spor'un konuğu oldu

 

Beşiktaşımızın şampiyonluğundaki kilit isimlerden Oğuzhan Özyakup, Tolga Zengin ve Olcay Şahan TRT Spor'un konuğu oldu. Siyah beyazlı oyuncularımız, geride kalan sezonu ve önümüzdeki sezon için hedeflerini anlattı.

Tarihinin 14. şampiyonluğunu yakalayan Beşiktaşımızda Tolga Zengin, Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup önemli açıklamalarda bulundu. TRT Spor'un konuğu olan oyuncularımız zorlu bir yılın geride kaldığını ifade ederek, önümüzdeki yıl Avrupa'da başarı hedeflediklerini söyledi.

Olcay Şahan, önümüzdeki yıl Şampiyonlar Ligi'nde gönlünden geçen rakipleri açıkladı. Olcay, Barcelona, Borussia Dortmund ve Tottenham ile aynı grupta yer almayı istediğini belirtti. Tolga Zengin ise Arsenal ve Benfica ile eşleşmek istediğini söylerken, üçüncü takımın ise PSV ya da Olympiakos olmasını istedi. Oğuzhan Özyakup ise Paris Saint-Germain, Arsenal ve PSV'yi rakip olarak görmek istediğini sözlerine ekledi.

Oğuzhan Özyakup, şampiyonluk sonrası mutluluktan sabaha kadar uyuyamadığını söyleyerek, kendisine gelen transfer tekliflerinden haberi olmadığını vurguladı. Genç oyuncu, Beşiktaşımızda çok mutlu olduğunu belirterek takımdaki havanın çok güzel olduğunu söyledi.

Olcay Şahan ise geçen yıl şampiyon olamamalarını Avrupa Ligi'ne bağladı. Milli futbolcumuz, yoğun temponun kendilerini yorduğunu ifade etti. Bu sezon ise Sporting Lizbon'a elendikten sonra eleştirilere maruz kaldıklarını söyleyen Olcay, bizim için belki de bu daha iyi oldu dedi.

Takımımızın deneyimli ismi Tolga Zengin, şampiyonluğun çok güzel bir şey olduğunun altını çizdi. Sevinçlerin de ölçülü yaşanması gerektiğini anlatan Tolga, Beşiktaşımızın önünde daha çok şampiyonluk olduğunu ifade etti. Tolga, önümüzdeki sezon için çıtayı yükselttiklerini belirterek, rakiplerin de kadrolarını güçlendireceğini ve güzel bir yarışın olacağını sözlerine ekledi.


 

beşiktaş şampiyon tolga zengin olcay şahan oğuzhan özyakup
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar