Beşiktaşımızda Şenol Güneş ile muazzam değişim !

Beşiktaşımız 14. lig zaferine uzanırken bu büyük başarının altındaki en büyük imza Şenol Güneş’e aitti.

Beşiktaşımızda Şenol Güneş ile muazzam değişim !
Beşiktaşımızda Şenol Güneş ile muazzam değişim !

 

Beşiktaşımız, 14. şampiyonluğuna ulaşırken bu büyük başarının baş mimarı teknik direktörümüz Şenol Güneş oldu. Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş, kariyerinin ilk lig zaferine ulaşırken yaptıkları da her teknik adama örnek olacak cinstendi...

Neler mi yaptı Şenol Güneş...

Münih kariyerinin ardından İtalya’da berbat bir sezon geçiren Mario Gomez, Güneş ile adeta yeniden futbolcu oldu. Performansını muhteşem gollerle süsleyen Gomez’e, ‘tamamen kapandı’ denilen Alman Milli Takımı kapıları yeniden açıldı.

OZi’DE MUHTEŞEM DEĞiŞiM

Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş’in en önemli dokunuşlarından biri de Oğuzhan’a oldu. Siyah beyazlı takımın şampiyonluk yürüyüşünde gollerinin yanı sıra Fabregas’ı hatırlatan muhteşem asistleri ile önemli katkısı olan Oğuzhan, Güneş ile yeniden doğan isimlerden oldu. Gece hayati ve polisiye olayları ile gündemden düşmeyen Gökhan Töre ise sessiz sedasız futbolunu oynadı, Sosa’nın müthiş değişimi de herkesin malumu.

TERİM’E GOLCÜ İKRAMI

Şenol Güneş ile birlikte yeniden parlayan isimlerden biri de Cenk Tosun...

Yedek kalmasını asla dert etmeyen Cenk, sonradan girdiği maçlarda attığı goller ve yaptığı asistlerle hafızalara kazındı. Milli Takım yolu açılan Cenk Tosun, Fatih Terim yönetiminde, EURO 2016’da takımın tek forveti olacak gibi. Beşiktaşımızdaki ikinci döneminde ‘emeklilik günlerini yaşayacak’ diyenlere inat, 20 yaşındaki bir futbolcu gibi çabalayan Q17 de yeniden doğdu.


 

beşiktaş şenol güneş şampiyonluk
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar