Şenol Güneş: " Daha önce çok şampiyonluk gördük... "

Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, tekne turunun ardından Vodafone Arena'da devam eden şampiyonluk kutlamalarında siyah-beyazlı taraftarlarlarımıza övgü yağdırdı.

Şenol Güneş:
Şenol Güneş:

 

Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, tekne turunun ardından Vodafone Arena'da devam eden şampiyonluk kutlamalarında siyah-beyazlı taraftarlarlarımıza övgü yağdırdı. "Beşiktaş taraftarının sayısının, kalitesinin ve sevgisinin bu kadar olduğunu bilmiyordum" diyen Şenol Güneş "Şampiyonluk güzel bir duygu. Antrenör olarak görmesek de futbolcu olarak çok gördük" dedi.

Şenol Güneş yaptığı açıklamada "Bazen hangi işin daha zor olduğunu başına gelince anlıyorsun. Tabii her zorluğun bir güzelliği var. Acılar çekerek buralara geldik. Burada bir yılın emeği, gayreti, birlikteliği var. Bunun sonucunda da birinci olduk. Şampiyonluk güzel bir duygu. Her ne kadar antrenör olarak görmesek de futbolcu olarak çok şampiyonluk gördük. Burada müthiş bir ambians var. Beşiktaş taraftarının sayısının, kalitesinin ve sevgisinin bu kadar olduğunu bilmiyordum; yaşayarak gördüm. Umarım bu sevgi daha da artar. Gelecek yıllar da güzel olur. Şampiyonluk bir hedef ama aslında araç" ifadesini kullandı.


 

beşiktaş şampiyonluk kutlama şenol güneş
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar