Şenol Hocanın katıldığı programda yaptığı açıklamalar

Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş katıldığı programda açıklamalarda bulundu.

Şenol Hocanın katıldığı programda yaptığı açıklamalar
Şenol Hocanın katıldığı programda yaptığı açıklamalar

 

Katıldığı spor programında açıklamlarda bulunan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in açıklamarı şöyle:

“BEŞİKTAŞ TESLİM OLMAYACAKTIR”
Takımlarda herkesin gelip geçici olduğunu kaydeden Güneş, “Camialar kalıcıdır. Şampiyonluklar getiren hocalar da, oyuncular da oldu. Biz Mario'ya niye değer veriyoruz, buraya katkılarından dolayı.Yeni sezonda katacaksa kalsın, onunla bir mukavele yapıldı, o da hakkını kullanıyor. Takımına geri dönebilir, oradan başka yere satıldığı zaman Beşiktaş pay alacak. Fakat, gitmesi ona da bize de zarar verir. Giderse de beşiktaş teslim olmayacaktır. Kayıplar olabilir, ama yerine çok daha iyisi de olabilir. Tıpkı Demba Ba gibi.. Onun da gitmesini istemedim. Kalsın istedim; ama ekonomik olarak başkan ve idare karar verir. Şartlar elveriyorsa kalır, yoksa gider. Transfer böyle olur” diye konuştu.

ROBIN VAN PERSIE İLE GÖRÜŞTÜK
Sezon başında Robin van Persie ile görüştüklerini söyleyen Şenol Güneş, “Mario Gomez’den önce kulüp Robin van Persie ile görüştü. Ben istemedim. Fakat o zaman para söz konusu değildi. Para ortaya çıkınca biz vazgeçtik, Fenerbahçe gidip aldı. Benim listemde yoktu. Zaten bizim o zaman paramız yoktu. Alacağımızı düşünmüyorduk. Benim listemde Mario Gomez de yoktu. Bunlar daha sonra ortaya çıkan oyuncular." ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam Mario Gomez ile devam etmek istediklerini kaydederken, “Gomez’le birlikte bizde Cenk ve Mustafa var. Biz önce elimizdekilerle devam etmek istiyoruz, kadromuzu korumak istiyoruz.” Dedi.

“VOLKAN ŞEN DE GELMEK İSTİYORDU”
Sezon başında Volkan Şen’in de Beşiktaş’a gelmek istediğini kaydeden Güneş, “Sonrasında Ricardo Quaresma'yı kadromuza kattık. Volkan Şen de bize gelmek istiyordu. Quaresma'nın davranışlarıyla ilgili bir şey diyorlardı. Ben oynatırım, kötü bir şey olursa kadro dışı bırakırım demiştim, formayı kaptı" dedi.


 

beşiktaş mario gomez şenol güneş
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar