Atınç Nukandan Mario Gomeze tavsiye: " Beşiktaşın kıymetini bil ! "

Beşiktaşımızın şampiyonluk kutlamasına katılan Atınç Nukan, Mario Gomez'e tavsiye verdi.

Atınç Nukandan Mario Gomeze tavsiye:
Atınç Nukandan Mario Gomeze tavsiye:

 

Birisi Türk, bir Alman takımı RB Leipzig’le Bundesliga’ya çıkma sevincini yaşadı, diğeri Alman, bir Türk takımı Beşiktaşımızda şampiyonluğun mutluluğunu tattı.

Beşiktaşımızın altyapısında yetişen genç, yetenekli ve gelecek vaat eden Atınç Nukan, takımımızın şampiyonluk kutlamasında Mario Gomez’le biraraya geldi.

Mario Gomez, karşısında Atınç Nukan’ı görünce “Ooo Bundesliga Atınç” diyerek genç oyuncuyu tebrik etti, Atınç da “Ben de seni tebrik ederim. Hem de iki kez. Birincisi şampiyonluğunuz, ikincisi de gol kralı olduğun için” karşılığını verdi.

Sonra Atınç, cevabını herkesin merak ettiği soruyu sordu: “Ne yapacaksın Mario, Beşiktaş’ta kalacak mısın?”‘1 VERİRSEN 5 ALIRSIN’

Mario Gomez ise bu konuda henüz bir kesin bir karar vermediğini söyleyip “Kafam biraz karışık” derken Atınç, “Bir dost, bir arkadaş olarak sana tavsiyem Beşiktaş’ta kalman olur” dedi ve ekledi:

"Tabii ki karar senin. İyi bir futbolcu, iyi bir golcüsün. Buradaki arkadaşlarımdan insan olarak da çok iyi bir karaktere sahip olduğunu öğrendim. Başka takımlardan teklif geliyordur. Belki burada kazandığından fazlasını öneriyorlardır. Ama buradaki aile ortamını, dostluğu, arkadaşlığı, sevgiyi, saygıyı başka takımda çok zor bulursun. Beşiktaş büyük takım. Bunu zaten gördün, yaşadın. Sana söyleyeceğim, Beşiktaş’ın kıymetini bil. Büyük bir camiadasın. Bu camiaya 1 verirsen karşılığını 5 olarak alırsın.”

Bu sözlerin ardından Atınç’a sarılıp teşekkür eden ve Mario Gomez, ayrıca gelecek sezon için Bundesliga’da başarılar dilemeyi de ihmal etmedi.

 

beşiktaş şampiyonluk kutlama mario gomez atınç nukan
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bay Asist Quaresma
Bay Asist Quaresma
Büyük takım dediğin böyle oynar
Büyük takım dediğin böyle oynar